08:29, 14 Липня 2018

Муніципали попередили, кому давали дозвіл на проведення земляних робіт у Луцьку

Департамент муніципальної муніципальної варти Луцької міської ради інформує про надання дозволів (ордерів) на роботи з благоустрою/земляні роботи.

Про це йдеться на сторінці департаменту муніципальної варти.

З 7 липня 2018 по 13 липня 2018 відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради видав 15 аварійних ордерів та 7 планових ордерів.

Аварійні ордери отримали: 

– ЖКП №11 за адресою: вул .Конякіна, 37;

– Департамент житлово-комунального господарства за адресами: вул. Винниченка, вул. Потебні, 48, вул. Гордіюк, 39, вул. Ківерцівська, 36 до з/с “Промислова”, вул. Лесі Українки, вул. Чернецька; 

– ДКП «Луцьктепло» за адресами: вул. Маковського, 1, вул. Кравчука ,44, вул. Кравчука, 34—пр.Соборності, 34;

– ДП”Мотор” за адресою: вул. Сосюри, 33;

– КП “Луцькводоканал” за адресами: вул. Івана Франка, 13, вул. Відродження, 53;

– ПрАТ “Волиньобленерго” за адресами: вул. Конякіна, 18А, вул. Карбишева (навпроти п/ст.103).

Планові ордери отримали:

– ПП “Лаб-Мед Сервіс” за адресою: пр. Молоді, 12 (3 ордери);

– Ткачук Ірина Леонідівна за адресою: вул. Говорова, 10б;

– ТОВ “Ленд Арт Сервіс” за адресою: пр. Молоді, 8Г (3 ордери).

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2 «Про Правила благо устрою міста Луцька» видані ордери залишаються на контролі департаменту муніципальної варти стосовно дотримання термінів та відновлення благоустрою пошкодженої території. 

У разі виявлення порушення та недотримання встановлених норм щодо відновлення благоустрою вказаних територій балансоутримувачів мереж, суб’єктів господарювання та громадян притягнуть до адміністративної відповідальності згідно ст.152 КУпАП. 

“Шановні мешканці міста, якщо Ви помітили ведення незаконних земляних робіт (пов’язані з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі ліквідацією аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій), просимо повідомити виявлені адреси у департамент муніципальної варти Луцької міської ради за тел. 774100.”, — звертаються муніципали. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: