16:09, 16 листопада 2019

Муніципали завершують встановлення відеокамер у Луцьку

Будівництво комплексної системи відеоспостереження(КСВ) в 55-му мікрорайоні міста Луцьк планують завершити та здати в експлуатацію до кінця листопада.

Про це повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міської ради у “Фейсбук”.

Так, у грудні 2018 року рішенням виконавчого комітету функції замовника робіт з нового будівництва волоконно-оптичних мереж з встановленням камер відеоспостереження в м. Луцьку (Проект) передали департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

Департамент розробив нову міську комплексну програму «Безпечне місто Луцьк» на 2019-2021 роки, яка була затверджена рішенням міської ради від 26.06.2019р. №58/56.

В серпні місяці департамент муніципальної варти розпочав роботи над Комплексною система відеоспостереження 55-го мікрорайону у місті Луцьк.

“Наразі в 55-му мікрорайоні міста Луцьк тривають роботи по будівництву комплексної системи відеоспостереження(КСВ), які планується завершити та здати в експлуатацію до кінця листопада”, – пишуть муніципали.

Запланували встановлення:

– 13 відеокамер із функцією розпізнавання державних номерних знаків,

– 25 оглядових відеокамер,

– 2 роботизовані камери.

Частину камер вже підключено 15 листопада.

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради розпочав також передпроектні роботи з метою побудови КСВ в Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: