13:04, 28 Лютого 2023

Муніципали нагадують про правила паркування у Луцьку

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради нагадує про правила паркування у місті.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«На фото автомобілі здійснили зупинку в зоні дії дорожнього знаку 3.34 “Зупинку заборонено”.

Така зупинка транспортного засобу порушує п. 3.34 додатку 1 розділу 33 ПДР України.

Знак забороняє зупинку і стоянку транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу).

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перехрещення (прилягання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлені знаки пріоритету.

Дія знака поширюється лише на той бік дороги, на якому він встановлений.

Сума штрафу за порушення вимоги цього знаку тягне за собою накладення штрафу у розмірі двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн).

Закликаємо усіх учасників дорожнього руху бути відповідальними, взаємоввічливими та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху!

У випадку виявлення порушень, просимо повідомляти департамент муніципальної варти Луцької міської ради за телефони гарячої лінії «Група швидкого реагування»: 067 000 0 679, 066 102 1 102», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: