19:04, 03 Березня 2024

Муніципали нагадують лучанам про заборону риболовлі у парку

Працівники департаменту муніципальної варти Луцької міської ради вкотре нагадують, що вилов риби у парку заборонено.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

«Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки – це улюблене місце відпочинку лучан та гостей міста. Тут Ви зможете прогулятися мальовничими алеями, помилуватися красою природи, покататися на велосипеді, прочитати улюблену книгу, або ж просто насолодитися свіжим повітрям.

Однак, деякі люди нехтують правилами та рибалять на території парку. Працівники департаменту муніципальної варти Луцької міської ради вкотре нагадують, що вилов риби заборонено відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України N 19 від 15.02.1999. Наголошуємо, що здійснення любительського рибальства на території Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки є порушенням правил рибальства, за яке настає відповідальність згідно з ст. 85 КУпАП, у вигляді попередження або накладення штрафу на громадян.

Закликаємо громадян бути свідомими та дотримуватися правил рибальства, не несучи шкоди навколишньому середовищу так і меліоративній системі одного з найулюбленіших місць відпочинку», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: