08:44, 17 листопада 2020

Муніципали інформують, кому дозволили проводити земляні роботи у Луцьку

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради інформує про надання дозволів (ордерів) на роботи з благоустрою/земляні роботи.

Про це інформують на сторінці департаменту у “Фейсбук”.

З 6 листопада до 13 листопада відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради видав десять аварійних та сім планових ордерів.

Аварійні ордери отримали:

– ДКП «Луцьктепло» за адресами: вул. Даньшина, 10-14, просп. Відродження, 11, вул. Софії Ковалевської, 16, вул. В’ячеслава Хурсенка, 50-50в;

– департамент ЖКГ за адресою: вул. Гнідавська, 63б;

– ПАТ «Укртелеком» за адресою: вул. Єршова, 11;

– КП «Луцькводоканал» за адресами: вул. Бенделіані, 3, бульвар Дружби Народів, 8, вул. Богомольця, 2;

– ПрАТ «Волиньобленерго» за адресою: вул. Захарова, 12.

Планові ордери отримали:

– Євтушок Т. М. за адресою: вул.Даргомижського, 7 (два ордери);

– ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» за адресою: просп. Перемоги, 34;

– ФОП Гадзінський А. В. за адресами: Київський майдан, 4, просп. Василя Мойсея, просп. Перемоги, 21;

– ТзОВ «Регіональний центр логістики та дистриб’юції» за адресою: вул. Карбишева, 1.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2 «Про Правила благо устрою міста Луцька» видані ордери залишаються на контролі департаменту муніципальної варти стосовно дотримання термінів та відновлення благоустрою пошкодженої території.

Департамент наголошує, що у разі виявлення порушення та недотримання встановлених норм щодо відновлення благоустрою вказаних територій балансоутримувачів мереж, суб’єктів господарювання та громадян притягнуть до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП.

Мешканців міста просять повідомляти, якщо помітили ведення незаконних земляних робіт (пов’язані з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі ліквідацією аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій), до департаменту муніципальної варти Луцької міської ради за тел. 067000679 або 0661021102.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: