21:02, 02 Січня 2022

МОЗ визначиться з терміном дії COVID-сертифікату до 15 січня

Питання щодо продовження дії сертифікату про вакцинацію проти коронавірусу зараз технічно опрацьовується, до 15 січня Міністерство охорони здоров’я визначиться щодо механізму.

Про це в інтерв’ю “Українському радіо” сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає кореспондент “Укрінформу”.

“Скоріш за все, що до 15 січня вже буде фінальна модель, як будуть продовжені сертифікати (про вакцинацію — ред.) в “Дії”. Але технічно така можливість є: шляхом перевипуску сертифікату буде продовжено термін його дії. Щодо часу – зараз ці рішення узгоджуються з Європейським Союзом, оскільки там є певні часові рамки, на який термін продовжується дія сертифікату”, — зазначив Кузін.

Як повідомляли, Європейська комісія 10 січня розгляне питання щодо скорочення терміну дії сертифікату про вакцинацію проти коронавірусу з 365 днів до 270-ти.

У коментарі “Укрінформу” заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич заявила, що Україна теж може прийняти таке рішення слідом за країнами ЄС.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: