22:38, 02 листопада 2020

МОЗ погодило перепрофілювання пологового будинку Луцька під тимчасовий госпіталь хворих на COVID-19

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби міністра охорони здоров’я України Максима Степанова від 31 жовтня № 128, Луцька міська клінічна лікарня (акушерський корпус Луцького пологового будинку) внесена до переліку медзакладів, що надають допомогу хворим на COVID-19.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Таким чином, МОЗ погодило перепрофілювання закладу під тимчасовий госпіталь хворих на COVID-19.

В ОДА стверджують, що переобладнання окремого корпусу Луцького клінічного пологового будинку у тимчасовий інфекційний госпіталь – наразі найшвидше та найбільш ефективно, адже в частині палат наявне розведення кисневих точок, що вкрай важливо для хворих на COVID-19 та є можливість ще збільшити кількість ліжок, які будуть підключені до постачання кисню хворим. В корпусі буде окремий вхід та окрема вентиляція, що унеможливить контакт з хворими на COVID-19 та перенесення інфекції.

Зазначають, що, позаяк, ситуація в Україні із рівнем захворюваності на коронавірусну хворобу щодня погіршується, місцевій владі у всіх регіонах необхідно докласти максимум зусиль задля збільшення додаткових ліжко-місць з підключенням до кисневих точок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: