11:38, 11 листопада 2021

Монастирський полетів на Волинь, щоб перевірити, чи захищений кордон від прориву мігрантів

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вилетів на Волинь разом з очільником Держприкордонслужби Сергієм Дейнеком і головою Нацполіції Ігорем Клименком для перевірки готовності захисту кордону від штучно створеної міграційної кризи.

Про це повідомляють на веб-сайті МВС.

«11 листопада міністр внутрішніх справ Денис Монастирський разом із головою Державної прикордонної служби Сергієм Дейнеком, головою Національної поліції Ігорем Клименком та заступником голови Національної гвардії України Юрієм Лебедем полетів у Волинську область для відпрацювання дій щодо захисту від можливої спроби прориву українського кордону штучно організованими натовпами мігрантів, а також задля протидії іншим гібридним загрозам», – йдеться у повідомленні.

У рамках робочої поїздки у Волинський прикордонний загін та на ділянку прикордонного підрозділу «Грабове» проведуть навчання для бойової координації між усіма підпорядкованими структурами МВС – Держприкордонслужбою, Нацполіцією, Нацгвардією, ДСНС і ДМС.

«З метою протидії потенційній кризі з мігрантами ми залучимо всі п’ять структур МВС без винятку, як єдиний кулак внутрішньої безпеки України», – заявив Монастирський.

Під час поїздки на Волинь також проведуть нараду з керівниками  територіальних громад, які розташовані вздовж кордону, разом з керівництвом області та силовими структурами на предмет взаємодії у разі загрози українському кордону.

10 листопада Монастирський заявив, що МВС готується на українсько-білоруському кордоні до сценаріїв з мігрантами, подібних до ситуації на польсько-білоруському кордоні.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: