14:02, 09 Грудня 2022

Молодь Волині відзначили за волонтерську діяльність

Заступник голови ОДА Юрій Гупало та перший заступник голови облради Юрій Поліщук нагородили обласними відзнаками молодь Волині за активну волонтерську діяльність.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Так, подяки голови облдержадміністрації та грамоти обласної ради отримали Демʼян Петрик, Владислав Дем’янчук, Юлія Шклярук, Богдан Лебедь, Наталія Прокопук, Рувім та Богдана Синиця і колектив студентського волонтерського центру «UNITED WE STAND».

Коротко про кожного з них.

Богдан Лебедь – представник громадської організації «Волинський актив молоді». Він:

відкрив офіс для збору гуманітарної допомоги та з командою створили чат волонтерів, що складається з 700 людей;

проводив навчальні заходи з надання першої допомоги в екстрених ситуаціях.

Від початку війни волонтерам вдалося передати:

понад 700 тонн гуманітарної допомоги. Серед них, енергетичні напої, продукти харчування, засоби гігієни та тактичний одяг військовим.

понад 200 автомобілів на потреби ЗСУ.

зібрали та передали більше одного кілометра маскувальних сіток.

Владислав Дем’янчук – волонтер. Він з перших днів війни займається перевезенням з-за кордону автівок на потреби ЗСУ. Також ремонтує та фарбує їх. Разом з командою перевозить авто в зону бойових дій. Окрім того, Владислав збирає кошти для закупівлі необхідних речей для Збройних сил України.

Наталія Прокопчук – одна із засновниць громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Генерації змін». Щотижня волонтери цієї громадської організації возять допомогу на передову, надають підтримку і допомогу пораненим захисникам у госпіталях, а також внутрішнім переселенцям. Наталія пише та реалізовує грантові проекти для допомоги постраждалому населенню у бойових діях. За період повномасштабної війни реалізували два проекти на суму в понад 1 млн гривень.

Юлія Шклярук – керівниця ГО «МолоДіжка», голова молодіжної ради при Торчинській селищній раді. З початку війни займалася збором коштів, закупівлею, завантаженням та доставкою автомобілів з гуманітарною допомогою для потреб ЗСУ (харчові продукти, засоби гігієни). Також Юлія надає допомогу ВПО, які оселилися у Торчинській громаді (побутова техніка, новий та вживаний одяг, засоби гігієни, продукти, іграшки). Окрім того, волонтерка організовувала благодійні ярмарки, кіноперегляди та інші заходи в Торчинській громаді з метою збору коштів для ЗСУ. Проводила або сприяла в організації безкоштовних заходів – тренінгів, навчань, майстер-класів для дітей, молоді та жінок серед місцевого населення та внутрішніх переселенців.

Колектив студентського волонтерського центру «UNITED WE STAND» м. Горохів.

З перших днів  повномасштабного вторгнення колектив коледжу спрямував свої зусилля на волонтерську діяльність, допомагаючи військовим підрозділам Збройних Сил України та цивільним громадянам зруйнованих агресором міст і сіл. Щосуботи на ринку в Горохові проводиться благодійний ярмарок на підтримку української армії. Дівчата продають виготовлену патріотичну символіку та новорічні вироби, а за виручені кошти формують сухпайки.

Подружжя волонтерів – Рувім та Богдана Синиця з міста Нововолинськ.

Чоловік та дружина допомагають військовим, а також людям на деокупованих територіях. Постійно проводять закупки всього необхідного на передову: одяг, медикаменти, оптика та автівки. З  24-го лютого і до сьогодні здійснили близько 25 поїздок на передову.

Для цивільних передали близько 30 тонн гуманітарної допомоги. Військовим близько 75 тонн.

Зібрали коштів: понад 3,5 млн гривень, 6 298 доларів, 8 265 злотих, 620 євро.  Доставили: 11 автівок, 6 дронів, 5 оптичних прицілів, 9 пристроїв нічного бачення, 19 наборів рацій, 3 генератори та багато чого іншого.

Демʼян Петрик – голова молодіжної ради при Волинській ОДА, керівник складу локального хабу у Волинській області Благодійного фонду «СпівДія».

Дем’ян з березня почав співпрацювати з військовими 14-ої та 72-ої ОМБ ЗСУ, 100-ої та 101-ої бригад ТрО, Національної поліції та СБУ, ССО. Закупили та передали структурам 13 квадрокоптерів. Також купили – тепловізори та прилади нічного бачення, теплий одяг, засоби гігієни та засоби індивідуального захисту, продукти харчування. Окрім цього, відправили туристичне спорядження (намети, спальні мішки, каримати, польова кухня) для підрозділів ГУР в Харківській області.

З квітня цього року Дем’ян є керівником складу, локального хабу Благодійного фонду «СпівДія» у Волинській області. Координує роботу перевезення гуманітарної допомоги для потреб внутрішньо переміщених осіб, які зараз знаходяться на Волині. Уже виконали близько 1 300 запитів від ВПО в області, що охоплює близько 7500 внутрішньо переміщених осіб, та понад 50 запитів від прихистків (шелтери) з загальним охопленням близько 5000 внутрішньо переміщених осіб. За весь період роботи передали близько 100 тонн гуманітарної допомоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: