18:08, 28 Грудня 2017

«Modern-Expo» облаштував гіпермаркет з нульовою енергією. ФОТО

Новий магазин METRO відкрився нещодавно в австрійському місті СанктПельтен. І це ще одна вражаюча історія про сучасні зміни в дизайні та технологіях. Гіпермаркет, торговельна площа якого становить 8,500 м², створений згідно концепту zero-energy («без споживання енергії») завдяки інноваційним системам освітлення, теплоізоляції та вентиляції. Енергія постачається за допомогою власної фото гальванічної системи і  протягом року  її навіть більше, ніж магазин потребує. Цей магазин вже сьогодні обрано як демонстраційний проект, приклад для світової мережі  METRO. 

Про це повідомили у прес-службі «Modern-Expo».

Компанія «Modern-Expo» як розробник комплексних рішень, стала партнером у роботі над новою концепцією METRO. Вона адаптувала під проект стелажі високого складування, каси та обладнання з нержавіючої сталі. Окрім того,  розробила рекламні панелі та дзеркальні рекламні панелі, інформаційні пункти. Також надала нові рішення для викладки фруктів,овочів та хлібобулочних виробів. Загалом, «Modern-Expo» створила для METRO кілька кастомізованих рішень і перший досвід співпраці з потужним світовим гравцем став успішним. 

Магазин вже сьогодні називають «кроком в майбутнє» і запевняють, що такого класу споруди насправді не є дороговартісними, якщо підходити до будівництва продумано. Тут до дрібниць врахували також розташування паркінгу на 300 місць, заправку, вихід на швидкісну трасу тощо. За словами генерального директора Арно Вольфартера (Arno Wohlfahrter)їм разом із партнерами вдалося об`єднати десятилітній досвід з інноваціями.. Успішне відкриття  унікального магазину стало ще одним важливим етапом рентабельного та стійкого зростання цієї компанії.

METRO є однією з провідних міжнародних компаній у сфері оптової та харчової торгівлі. Бізнес METRO базується на чотирьох сильних елементах — оптовому бізнесі METRO Cash & Carry, доставці FSD, сучасних цифрових сервісах та провідному бренді  Real у сегменті гіпермаркетів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: