22:41, 18 Липня 2020

Між заступниками Погуляйка розподілили райони Волині

Новий розподіл районів, які куруватимуть заступники голови ОДА, затвердив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Про розподіл функціональних обов’язків між головою, заступниками голови та керівником апарату обласної державної адміністрації йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА від 17 липня.

У зв’язку зі звільненням з посади заступника голови ОДА Тетяни Щербак, попереднє розпорядження визнали таким, що втратило чинність.

Відповідно до документа, заступники голови та керівник апарату обласної державної адміністрації здійснюють координацію, стимулювання та контроль за діяльністю районних державних адміністрацій, забезпечують координацію роботи виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад.

Як йдеться у розпорядженні, заступник голови ОДА Анатолій Костик координуватиме Локачинський, Ратнівський, Рожищенський, Турійський райони, міста Ковель та Нововолинськ, заступник голови обласної державної адміністрації  Олександр Троханенко –  Володимир-Волинський, Камінь-Каширський, Ківерцівський, Ковельський, Луцький, Любомльський райони, міста Володимир-Волинський та Луцьк, керівник апарату обласної державної адміністрації Юрій Судаков – Горохівський, Іваничівський, Любешівський, Маневицький, Старовижівський та Шацький райони.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: