22:07, 09 Квітня 2019

Між населеними пунктами Волині ремонтують дорогу. ФОТО

На Волині продовжуються ремонтні роботи на відрізку між населеними пунктами Копачівка та Кременець Рожищенського району. 

Про це інформує прес-служба САД у Волинській області.

По всій протяжності цієї ділянки, а це 7,6 км, підрядним підприємством ТзОВ “Луцькавтодор-Сервіс” відфрезеровано зношене дорожнє покриття. Натомість уклали 15-сантиметровий шар щебенево-піщаної суміші з додаванням 3 % цементу на відрізку довжиною 6,5 км. Цей шар обробили бітумною емульсією, а поверх нього вже на 5 км дороги влаштовано вирівнюючий шар з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші, середня товщина якого сягає 10 см.

Відповідно до проектної документації на цій ділянці автошляху в поточному році плануємо укласти ще верхній шар з щебенево-мастикового асфальтобетону завтовшки 5 см.

Окрім ремонтних робіт на проїзній частині, які сьогодні виконуються в межах села Кременець, на цьому об’єкті облаштовуються з’їзди з дороги, укріплюються узбіччя, відсипається земполотно, влаштовуються бордюри, поребрики та бруківка на посадкових майданчиках в місцях зупинки громадського транспорту і на тротуарах.

На ділянках проведення ремонтних робіт встановлено відповідні попереджувальні дорожні знаки.

Проїзд транспорту частково обмежений і здійснюється по одній смузі в режимі реверсного руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає користувачів доріг неухильно дотримуватись вимог тимчасових схем організації дорожнього руху на ділянках ремонтних робіт, бути уважними та дисциплінованими.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: