22:27, 12 Лютого 2019

Митрополит Михаїл відвідав парафії, які перейшли до ПЦУ

У неділю, 10 лютого митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив візитацію до тих громад Горохівського деканату, які недавно возз’єдналися з ПЦУ.

Про це повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.

Зокрема, владика очолив подячний молебень у Свято-Троїцькому соборі м. Берестечка. Відбулося представлення нового настоятеля – священика Миколи Качмаря. Разом із високопреосвященним молилися декан протоієрей Андрій Сидор, інше духовенство, представники влади. Архієрей благословив о. Андрію відправити в цьому храмі першу після переходу Божественну Літургію.

Пізніше митрополит відслужив подячний молебень у Свято-Юріївській церкві с. Кутрів.

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Мерва керуючий єпархією очолив Літургію. З ним служили протоієрей Павло Кліцук – настоятель цієї громади, який перешов до ПЦУ разом із нею, інше місцеве духовенство. Нагадаємо, парафія цього села перша на Волині офіційно після вручення Томосу вийшла зі складу МП та ввійшла до Православної Церкви України.

Також владика благословив настоятелеві церкви Успіння Пресвятої Богородиці с. Буркачі священику Романові Третяку очолити першу Службу українською мовою в сусідньому с. Диковини, які теж недавно приєдналося до ПЦУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: