12:04, 07 Лютого 2019

Місцеві громади Волині у січні отримали понад 323 мільйони гривень

Січень 2019-го додав місцевим бюджетам Волині плюс 48,3 мільйона гривень податків до минулорічних показників.

Місцеві громади Волині у січні 2019 року отримали 323,5 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Це на 48,3 мільйона гривень більше проти січня 2018 року, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Таким чином, у перший місяць 2019 року громади Волині залучили до бюджетів на 17,5 відсотка коштів більше проти аналогічного періоду торік.

«Ріст доходів від податкових надходжень місцевих бюджетів Волині – прогнозований, оскільки новий рік розпочався з підвищення соціальних стандартів. Як відомо, саме ПДФО з легальних зарплат належить до бюджетоформуючих платежів. Разом з тим, варто особливо відзначити активну позицію органів місцевого самоврядування, особливо новостворених територіальних громад, в питанні детінізації сфери зайнятості та легалізації підприємництва. Увага керівників громад до цих питань – основа бюджетного успіху», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, фахівці ДФС завжди дадуть кваліфіковану допомогу в питанні планування та мобілізації податкових надходжень.

«Однак, ми потребуємо інформації від органів місцевої влади щодо ухвалених рішень, об’єктів оподаткування майновими податками, зловживань чи ігнорування суб’єктами господарювання вимог закону, окрема у сфері реалізації підакцизної продукції чи наявності «тіньової» зайнятості. Своєчасно отримана від органів місцевої влади інформація значною мірою впливає на ефективність адміністрування податків, відповідно – надходження податкових платежів», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: