13:00, 26 Червня 2019

Місто Луцьк нагородили відзнакою «За розвиток туристичної індустрії»

Учора, 25 червня, за підсумками анкетування Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, вперше у Верховній Раді відбулось нагородження міст, що перемогли в номінації «За розвиток туристичної індустрії».

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Рейтингування проводилося за критеріями наявності програми розвитку туризму, наявності інформаційно-туристичних центрів, участі міст у туристичних виставках, наявності бренд-буку міста, проведення унікальних туристичних подій та фестивалів, а також аналізувалася ефективність витрат та результативність проведення заходів.

Нагороди отримали Луцьк, Київ, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя, Трускавець і Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Дніпро, а також були відзначені Закарпатська обласна адміністрація, Асоціація індустрії гостинності України та туристичний оператор «Чорнобиль тур».

Участь у заході взяла начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська.

Нагородження відбулося за участю голови парламентського комітету народного депутата Артура Палатного та Секретаря Комітету, голови підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності, народного депутата Анни Романової.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: