13:33, 25 Травня 2022

Місто Луцьк припинило Угоду про партнерство з Брестом

Відповідне рішення сьогодні ухвалили депутати Луцької міської ради. Розірвання партнерських відносин з містом Брест зумовлене неприпустимими діями та сприянням вищого керівництва республіки білорусь у веденні збройної агресії та здійсненні злочинних воєнних дій російської федерації проти України та українського народу.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Рішення про припинення дії Угоди набуває чинності з дня його підписання.

Нагадаємо: Угода про партнерство між містами Луцьк (Україна) і Брест (республіка білорусь) діяла від 23 серпня 2003 року.

Припинення дії даної Угоди про партнерство між містами Луцьк (Україна) і Брест (республіка білорусь) не матиме економічних, фінансових чи юридичних наслідків, оскільки на сьогодні торгово-економічна, культурна та науково-технічна співпраця не ведеться. Таке рішення є виявом незгоди щодо підтримки вищого керівництва республіки білорусь збройної агресії, що веде російська федерація проти України, в тому числі з території білорусі.

“Наразі є кілька міст, з якими ми зараз співпрацюємо і які нам допомагають, – зазначив міський голова Ігор Поліщук, – тому список таких міст складається”.

Крім того, міський голова дав протокольне доручення відповідним службам демонтувати табличку з містом-партнером Брест на стенді у фойє міської ради та знак на пам’ятнику, присвяченому містам-побратимам Луцька, у сквері на перетині вулиць Лесі Українки та Сенаторки Левчанівської.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: