23:13, 17 листопада 2021

Міський бюджет Нововолинська отримав 31,3 мільйона гривень єдиного податку

Підприємці-спрощенці Нововолинська протягом січня-жовтня цього року сплатили до міського бюджету 31,3 мільйона гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку в місті за підсумками десяти місяців поточного року на 21,2 відсотка перевищують минулорічні показники за аналогічний період.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджету громади сплатили підприємці – фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування у Нововолинську. Їх внесок – 28,5 мільйона гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 2,3 мільйона гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 535 тисяч гривень єдиного податку.

Усім, хто раніше здійснював підприємницьку діяльність без державної реєстрації та має активи, придбані за кошти, з яких не сплачено податків, у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують скористатися правом на одноразове добровільне декларування.

Декларантам потрібно до 1 вересня 2022 року заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Детальна інформація, як це зробити правильно – в банері «Одноразове добровільне декларування».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: