12:21, 14 Березня 2019

Міськрада дасть «Луцьктеплу» кошти на погашення кредитів

Сьогодні, 14 березня, під час позачергового засідання виконавчого комітету додатково розглянули проект рішення “Про перерозподіл видатків бюджету міста”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Як пояснила заступник директора департаменту фінансів та бюджету Людмила Гаврилевська, пропонується провести перерозподіл видатків спеціального фонду бюджету міста, зменшивши видатки на капітальний ремонт доріг у сумі 8 млн 706 тис. грн для поповнення статутного капіталу ДКП “Луцьктепло”, аби підприємство виконало свої боргові зобов’язання перед Європейським банком реконструкції та розвитку.

Під час обговорень секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що з певних причини ДКП “Луцьктепло” не має можливості сплачувати свою частку кредиту перед ЄБРР.

“Оскільки Луцька міська рада виступила гарантом, ми повинні знайти шляхи погашення кредиту, аби виконати зобов’язання, які взяло на себе підприємство. Кошти, зняті з ремонту доріг, обов’язково будуть повернуті для проведення запланованих робіт за рахунок перевиконання міського бюджету”, – наголосив Григорій Пустовіт.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад додав, що несприятлива ситуація на ДКП “Луцьктепло” виникла у тому числі й через величезну заборгованість населення за спожиті послуги, яка за останніми даними сягає майже 43 млн грн.

У підсумку члени виконкому підтримали проект рішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: