12:25, 25 Березня 2020

Міська влада Луцька просить зупинити «Модерн-Експо» на час карантину

Секретар міської ради Григорій Пустовіт звернувся до керівника СП ТОВ «Модерн-Експо» Петра Пилипюка щодо можливості призупинення виробничих потужностей на час карантину.

Про це йдеться на веб-сайті Луцької міськради.

Нині, згідно з рішенням Луцької міської ради від 16.03.2020 № 72/4 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у місті Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19» зі змінами, до закінчення карантину тимчасово зупинено роботу значної частини об’єктів загального користування на території Луцька та Прилуцького старостинського округу.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт звернувся до керівника СП ТОВ «Модерн-Експо» Петра Пилипюка з проханням розглянути можливість тимчасового зупинення виробничих потужностей на період карантину. За його словами, на підприємстві працює багато лучан і надходять постійно дзвінки на гарячу лінію Луцької міської ради з пропозиціями тимчасового зупинення роботи підприємства, аби запобігти можливому поширенню.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: