20:55, 03 Квітня 2020

Місцеві громади Волині отримали понад мільярд платежів

До місцевих бюджетів Волині протягом першого кварталу поточного року надійшло 1,175 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляють у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, сума залучених громадами коштів на 130,6 мільйона гривень перевищує аналогічні показники минулого року.

«Позитивна динаміка податкових надходжень до місцевих бюджетів за підсумками першого кварталу 2020 року означає, що громади нині мають можливість у межах отриманих коштів фінансувати найнагальніші питання соціального та економічного характеру. Враховуючи той факт, що країна потребує злагоджених та своєчасних кроків для запобігання поширенню пандемії коронавірусу, питання сплати податків має винятково важливе значення для кожного з нас»», –  зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Тож, в Головному управлінні ДПС у Волинській області просять представників підприємництва та громадян залишатися дисциплінованими платниками податків, а керівникам територіальних громад додатково проаналізувати можливі додаткові бюджетні резерви.

«Держава законодавчо підтримала представників бізнесу, яким складно або неможливо провадити підриємницьку діяльність в умовах карантину. Але ті платники податків, які працюють, повинні виконувати свої податкові зобов’язання своєчасно.  Від відповідальної позиції кожного з нас залежить безпека держави, здоров’я і життя наших громадян», – підсумував Олег Гирикович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: