09:42, 10 Червня 2020

Місцеві бюджети Волині отримали понад 1,8 мільярда гривень податкових платежів

Протягом січня-травня цього року громади отримали в розпорядження 1,852 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДПС у Волинській області. 

Про це повідомляє сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Незважаючи на сповільнення економіки, до місцевих бюджетів області мобілізували на 49,2 мільйона гривень податків більше проти аналогічного періоду торік.

«Економічні умови через пандемію COVID-19   не сприятливі для певного кола представників підприємництва, особливо малого і середнього бізнесу. Власне цей фактор найбільше нині позначається на ситуації зі сплатою податків. Тим не менше, на Волині зберігається позитивна динаміка залучення податків до бюджетів громад. Це означає, що більшість господарюючих суб’єктів – відповідальні у виконанні конституційного обов’язку, а фахівці податкової служби забезпечують якісне адміністрування», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських податківців підкреслила, що фінансове забезпечення громад найбільшою мірою залежить від повноти сплати податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку.

«Тому наше спільне завдання з органами місцевої влади – переконати всіх без винятку працедавців оформити трудові відносини з найманими працівниками  відповідно до вимог закону. Легальна праця, держреєстрація підприємництва  та повний контроль за використанням земельних ресурсів –  цілком посильні для виконання пріоритети спільної роботи ДПС та місцевого самоврядування  для того, щоб у час коронакризи громади отримували належні кошти для соціально-економічного розвитку»,  – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: