09:14, 23 Квітня 2023

Місцеві бюджети Волині отримали майже 34 мільйони гривень податку на нерухомість

За підсумками першого кварталу 2023 року власники нерухомості спрямували до місцевих бюджетів Волині 33,7 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 45,7 % більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Із загальної суми сплаченого податку на нерухомість юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів 25 мільйонів гривень, а фізичні особи – 8,7 мільйона гривень  податку на нерухомість.

«Майнові податки – це вагома частка надходжень бюджетів громад. Тому сплата власниками нерухомості передбачених платежів до бюджету  створює належні умови для бюджетної стабільності громад та виконання соціально-економічних програм. Податкова служба забезпечує якісне адміністрування майнових податків та завжди уважно опрацьовує інформацію від органів місцевого самоврядування про потенційні джерела додаткових надходжень. Сподіваємося, що активна роз’яснювальна робота лідерів громад на рівні села, селища, міста про важливість  виконання податкових зобов’язань власниками майна теж сприятиме фінансовому добробуту громад», — зазначає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що громадянам, які володіють нерухомістю та земельними ділянками, варто провести звірку щодо належним їм об’єктів і нарахованих податкових платежів.

Платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків із бюджетом через Електронний кабінет.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: