08:44, 25 Вересня 2023

Міністр молоді та спорту відвідав Шацьку громаду

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт на Волині відкрив Європейський тиждень спорту та відвідав Шацьку громаду.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Урочисте відкриття Європейського тижня спорту відбулося на оновленому міському стадіоні «Олімп». У святі спорту також взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, депутати обласної ради, керівництво міста та спортсмени.

«Найперше хочу подякувати нашим ЗСУ за те, що ми можемо займатись спортом та виборювати перемоги для нашої країни. Я хочу, аби кожен мав можливість скористатися цим чудовим стадіоном, щоб ви були сильними і витривалими, щоб ви були здоровими. Адже за кожним із вас – майбутнє нашої держави», – звернувся до дітей та молоді Вадим Гутцайт.

До вітань також долучився очільник Волиньради, голова відділення Національного олімпійського комітету області Григорій Недопад. Він зазначив, що на цьому стадіоні не так давно відкривали обласний фестиваль культури і спорту. «І в мене дуже велике прохання до кожного із вас – займайтесь спортом щодня. Заохочуйте до нього своїх рідних і друзів. Адже спорт – це здоров’я, а рух – це життя», – наголосив Григорій Недопад.

Також Вадим Гутцайт та Григорій Недопад відвідали Шацьку територіальну громаду, де на рекреаційній базі ВНУ імені Лесі Українки «Гарт» кілька років тому розпочалося будівництво спорткомплексу для ігрових видів спорту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: