10:13, 31 Жовтня 2021

Мільйони дерев: на Волині садили ліс

30 жовтня в області відбулася обласна акція «Створюємо ліси разом» за участю голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, очільника обласної ради Григорія Недопада та волинських лісівників під керівництвом начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка. 

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом» в рамках програми «Зелена країна» відбулася 30 жовтня на всій території України. На Волині відповідні заходи провели в усіх держлісгоспах області.

Активними учасниками акції стали керівники області. Зокрема, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, перший заступник голови Сергій Мовенко та заступник голови Олександр Троханенко разом з лісівниками висадили саджанці майбутніх дерев на території Ківерцівського лісництва.

«Зокрема, висаджували дуб та сосну у Ківерцівському лісництві. Загалом, майже 3500 майбутніх деревець тепер росте на 0,7 га площі», — повідомив голова ОДА Юрій Погуляйко.

«Я особисто не вперше беру участь у таких акціях. Сьогодні ми долучилися разом із заступниками та керівниками відділів. Дякую за гарну організацію начальнику управління Олександру Кватирку та всім лісівникам Волині», – зазначив Юрій Погуляйко.

За словами начальника Волинського ОУЛМГ, наша область на зеленій карті країни залишається в лідерах. Олександр Кватирко також подякував усім присутнім за подання гарного прикладу.

«Участь у таких заходах найвищих керівників області – це привернення уваги до нашої роботи, особливий акцент на важливості справи. Лісівники завжди відновлювали ліс, незалежно від будь-яких обставин. Це наше головне завдання», – наголосив Олександр Кватирко.

До слова, загальнонаціональна толока «Створюємо ліси разом» відбувається у співпраці з Акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту “Greening of the Planet”. Загалом на Волині в рамках осінньої лісокультурної кампанії-2021 вже висадили 2,6 млн штук сіянців та саджанців основних і декоративних порід.

Варто відзначити, що перший мільйон із загальнонаціонального мільярда висадили саме в нашій області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: