08:14, 21 листопада 2021

Мігранти за добу майже 200 разів намагалися прорватися до Польщі

Протягом п’ятниці, 19 листопада, було вчинено 195 спроб нелегального перетину кордону Польщі з боку Білорусі.

Таку цифру з посиланням на Прикордонну службу наводить Польське радіо, — передає “Укрінформ”.

«За повідомленням Прикордонної служби, оприлюдненим 20 листопада, за попередню добу були здійснені 195 спроб нелегального перетину польсько-білоруського кордону», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що всім цим спробам удалося запобігти.

Окрім того, як зазначається, зафіксували декілька спроб силового вторгнення на польську територію. У зв’язку з цим затримали п’ятьох мігрантів, а щодо 82 осіб видали постанови про видворення з території Республіки Польща.

У головній комендатурі Прикордонної служби уточнили, що найчисельніша група мігрантів, які намагалися прорватися до Польщі складалася приблизно з 200 осіб.

Також повідомляється про госпіталізацію жінки з 8-місячною дитиною, які постраждали, «ймовірно, тому, що проти польських службовців застосовувався сльозогінний газ».

Загалом з початку року Прикордонна служба Польщі  зафіксувала понад 34 тисячі спроб нелегального перетину кордону з боку Білорусі, з яких шість тисяч відбулися у листопаді.

Нагадаємо, криза на польсько-білоруському кордоні триває від серпня.Польща та країни Балтії звинувачують Білорусь і Росію у гібридній агресії із застосуванням штучно створеного міграційного потоку.

Від початку вересня на польсько-білоруському кордоні діє надзвичайний стан. Варшава планує збудувати до середини 2022 року на лінії кордону з РБ загородження заввишки понад 5 метрів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: