22:37, 23 Лютого 2019

«Ми зробили свій вибір, а батьки – свій»: ANNA MARIA зі сльозами на очах виправдалися за скандальне інтерв’ю

Дует ANNA MARIA виступив у фіналі нацвідбору на «Євробачення-2019» та довів до сліз суддю Джамалу.

Як зізналися артистки, останній тиждень вони відчувають багато негативу на собі. Анна та Марія Опанасюк зізналися, що їм образливо, що більше обговорюють не стільки їх, скільки їхніх батьків.

Зауважимо, що батьки співачок мешкають в анексованому Криму і підтримують окупантів. Більше того, матері артисток вручили медаль “за повернення Криму Росії”, повідомляє ТСН.

«Ми зробили свій вибір, а батьки – свій. Ми не можемо його змінити. Якби постало питання –  обрати конкурс, чи батьків ми, як і будь-яка нормальна людина, обрали батьків. Ми українські співачки, ми народилися в Криму. Ми не порушували українських законів, ми не давали концертів в Росії. Ми любимо Україну», – промовили дівчата зі сльозами на очах.

У цю ж мить розплакалася член журі Джамала, для якої Крим також батьківщина.

«Я так само плачу, бо обрала батьків, бо не можу до них поїхати, бо вони в окупованій країні. Як ви можете казати в інтерв’ю, що «Крим – наша батьківщина?». Ви маєте казати, що Крим анексовано, що Крим окуповано, що в нас йде війна. Вам треба це визнати»,  – обурено звернулася до Анни та Марії Джамала.

На що артистки відповіли, що поважають позицію Джамали, проте “у кожної родини свої обставини”, про які “не всі знають, але всі їх судять”.

Своєю чергою Андрій Данилко оцінив виступ ANNA MARIA і зауважив, що якби потрапив у таку ситуацію, то не став би виправдовуватись, а встав і пішов би. Також суддя зауважив, що дівчата добре заспівали.

Євген Філатов також відмітив гарний вокал співачок, проте також торкнувся теми їхнього інтерв’ю і цього разу найінтелігентніший суддя не втримався та вилаявся.

“Стосовно музики, лунання голосів – на мій погляд, це збито і форматно для “Євробачення”. Тут нема чим здивувати. Стосовно болючої теми, ви кажете, що ваша творчість краще говорить за вас. Це обговорення не лишиться на цій сцені. Вам ще не раз доведеться підбирати слова, але вчорашнє інтерв’ю повна жопа для вас”, – сказав Філатов.

Нагадаємо, що що перед фіналом гурт потрапив у скандал. Так, в інтерв’ю кримськотатарському телеканалу ANNA MARIA сказали, що “Україна втратила Крим”, що “війни в Україні нема”. Окрім того, артистки не відповіли, чий півострів, і відмовилися визнавати, що Російська Федерація окупувала українську територію.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: