18:52, 05 Грудня 2023

Мешканців Володимирської громади, які безкорисно роблять добро, привітали з Міжнародним днем волонтера

5 грудня, у Міжнародний день волонтера, Володимирський міський голова Ігор Пальонка вручив  жителям громади, а також окремим колективам і спільнотам подяки за самовіддану волонтерську діяльність, яку вони спрямовують на підтримку ЗСУ.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Очільник громади Ігор Пальонка, вітаючи волонтерів, наголосив, що люди, які, жертвуючи власним часом, силами, а подекуди і здоров’ям, безкорисно роблячи добро, заслуговують неабиякої поваги та подяки. Він нагадав присутнім, що волонтерство в Україні набуло нового значення у 2014 році, коли саме завдяки волонтерам вдалось забезпечити бійців  ЗСУ необхідним речами та технікою. Після повномасштабного вторгнення волонтерство як явище набуло іще більше обертів, адже українці від малого до великого узялись волонтерити, ліплячи вареники, випікаючи здобу, плетучи теплі шкарпетки та маскувальні сітки, здаючи кров, допомагаючи переселенцям, організовуючи благодійні заходи та збираючи кошти на потреби військових.

“Велика вам подяка за те, що зуміли об’єднати велику кількість людей навколо спільної ідеї – перемоги України над ворогом. Спілкуючись з командирами військових частин, завжди чую, що вони втішені тим, що відчувають міцний тил та велику підтримку українців, об’єднаних такою бажаною для всіх метою. Тож, шановні волонтери, в цей день бажаю міцного вам здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України”, – зазначив Ігор Пальонка.

За активну громадянську позицію, благодійну діяльність, спрямовану на підтримку Збройних сил України та  з нагоди свята – Міжнародного дня волонтера, подяки міського голови отримали: волонтери Ольга Жигунова, Юлія Кротач, Тетяна Пташенчук та Алла Сачук.

Подяками також нагородили студентський та трудовий колективи Володимирського педагогічного фахового коледжу ім. Агатангела Кримського та Володимир-Волинського центру професійної освіти, а також колективи громадської організації “Крила матері”, релігійної громади церкви Християн віри Євангельської (П’ятидесятники м. Володимир) та її пресвітера Павла Лаця, інтернет-спільноти “Твій Володимир” та вихованцям недільної школи храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: