08:43, 21 Грудня 2019

Мешканців Прилуцького привітали із Днем Святого Миколая

У школі села Прилуцьке відбулося святкове дійство з нагоди дня Святого Миколая та прийдешніх різдвяно-новорічних свят.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

На святкове дійство, організоване для мешканців Прилуцького старостинського округу, завітали перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Ірина Чебелюк, староста Прилуцького старостинського округу Валентин Арчибасов.

Різдвяну атмосферу та святковий настрій глядачам дарували творчі колективи Палацу учнівської молоді та школи села Прилуцьке. Пісні, що лунали зі сцени з уст юних артистів, закликали усіх наслідувати приклад Святого Миколая-Чудотворця та творити добро, бути милосердними та любити батьків, близьких та друзів.

«Діти та дорослі з нетерпінням чекають новорічних свят і Дня Святого Миколая, яке ми відзначали 19 грудня. Це особливе, світле свято для усіх християн. Діткам бажаю  гарних підсумкових оцінок, хороших канікул та веселого Різдва. Найкращі побажання вам від усієї Луцької міської ради. У цьому році ми утворили Луцьку міську територіальну громаду і стали однією великою родиною», – з вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: