11:23, 03 Червня 2020

Мешканці знищеного пожежею будинку на Волині отримали 370 тисяч матеріальної допомоги

Депутати Рожищенської міськради виділили 370 тисяч гривень матеріальної допомоги жителям будинку № 44 на вулиці Сухарєва, який був знищений пожежею 18 травня.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Таке рішення ухвалили в п’ятницю, 29 травня, під час сесії Рожищенської міської ради. Кошти виділили в рамках «Програми соціального захисту населення на 2020 рік».

Голова ОСББ «Динамовці» Надія Колбун щиро подякувала депутатам та міському голові В’ячеславові Поліщуку за допомогу та розуміння.

Зауважимо, що питання допомоги погорільцям постійно стоїть на контролі у міського голови. Адже такої масштабної пожежі, яка позбавила даху над головою 11 сімей, в місті ще не було. Від самого початку працівники КП «Дільниця благоустрою» допомагали розчищувати завали після пожежі та вивозили сміття.

Не стоять осторонь біди й депутати міськради. У понеділок, 1 червня, приватний підприємець, депутат Рожищенської міськради, Роман Патлашинський виділив пісок для будівництва, який в той же день доставили до погорільців спецтехнікою Дільниці благоустрою.

Сподіваються, що спільними зусиллями вдасться в найкоротші терміни відбудувати житло та повернути людей до нормального життя.

SONY DSC

SONY DSC

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: