14:32, 04 Червня 2026
Мешканці пошкодженого внаслідок ворожого обстрілу будинку у Луцьку вже заселились у відновлене житло
Відбулось засідання Луцької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про це повідомляють на сайті Луцькради.
Під керівництвом першого заступника міського голови Ірини Чебелюк відбулось засідання Луцької місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Участь у нараді взяли заступник міського голови Володимир Марценюк, керівники структур ДСНС та з питань цивільного захисту у Волинській області та Луцького району, керівники профільних виконавчих органів міської ради та спеціалізованих служб цивільного захисту Луцької міської ради.
Начальник Луцького районного управління цивільного захисту та превентивної діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області Руслан Безека розповів про стан захисних споруд у нашій громаді та їх доступність.
За словами першого заступника міського голови Ірини Чебелюк, необхідно здійснити роз’яснювальну роботу з власниками та балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту щодо інвентаризації, утримання в постійній готовності та доступності захисних споруд.
«У випадку отримання скарг необхідно забезпечити невідкладне проведення оперативних перевірок та негайно усунути ці порушення», – наголосила вона.
Також в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Сергій Гаврилюк повідомив, що мешканці пошкодженого будинку внаслідок ворожого обстрілу, що на вулиці Стрілецькій, 6а, вже заселились у відновлене житло.
Зараз міська рада розпочинає позапланову перевірку укриттів у Луцькій громаді.













Залишити відповідь