12:31, 13 Лютого 2020

Мешканці двох вулиць у Луцьку залишаться на кілька днів без води

У Луцьку тривають ремонтні роботи із заміни аварійних трубопроводів на тепловій мережі поблизу житлового будинку на вул. Дубнівській, 12 через які виникають проблеми з надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води для будинків на вул. Метельницького, 2 і 2-а.

Про це інформує ДКП “Луцьктепло” у “Фейсбук”.

Станом на 12 лютого завершили земляні роботи, що дасть можливість здійснити оперативну заміну ділянки теплової мережі, протяжністю трубопроводів 250 м від теплової камери до вводу в житловий будинок.

Паралельно з ДКП «Луцьктепло» роботи з ліквідації витоку (через який підтоплюються лотки теплової мережі) на мережі холодного водопостачання здійснює КП «Луцькводоканал».

Сьогодні, 13 лютого, працівники підприємства здійснюють роботи із заміни трубопроводів гарячого водопостачання (2 з 4 труб теплової мережі). На період виконання робіт тимчасово буде відсутня послуга з постачання гарячої води за вищезгаданими адресами.

До 18 лютого згідно плану завершать монтажні роботи із заміни ділянки теплової мережі вцілому, після чого, згідно технологічного процесу, проведуть роботи з влаштування гідро- та теплоізолювання трубопроводів централізованого опалення та гарячого водопостачання, перекриють лотки теплової мережі та відновлять благоустрій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: