19:09, 09 Серпня 2021

Мер Володимира-Волинського вакцинувався від COVID-19

9 серпня міський голова Ігор Пальонка отримав першу дозу вакцини Pfizer у кабінеті вакцинації КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» та власним прикладом показав, що щеплення від COVID-19 робити необхідно.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«Минулого року я вже переніс цю хворобу, яка, на щастя, минула без значних наслідків для мого здоров’я, проте, вирішив щепитись, проявивши таким чином турботу і про здоров’я тих людей, що поруч. Також сподіваюсь, що на власному прикладі мотивую жителів громади отримати щеплення, адже на даний час вакцинація – один з найефективніших методів боротьби з пандемією», – зазначив Ігор Пальонка на своїй офіційній сторінці у «Фейсбук».

Разом із міським головою щепилась і його родина – дружина Ірина та дочка Вікторія.

Нагадаємо, що щеплення від коронавірусу проводиться за попереднім записом. Отримати щеплення  можна у ЦПМД за адресою вул. Павлова, 20 щоденно з 10:00 до 15:00 вакцинами CoronaVac, Pfizer, AstraZeneca та Moderna.

Здійснити попередній запис можна:

через додаток “Дія”;

через звернення до свого сімейного лікаря особисто і за телефоном;

через звернення до реєстратури особисто та за номерами телефонів: 35156, 0637549207, 0960898122;

через сторінку Центру у соціальній мережі «Фейсбук».

Всього на сьогоднішній день у Володимир-Волинському ЦПМД здійснили 8659 щеплень від коронавірусу, з яких другу дозу отримали близько 3300.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: