10:48, 22 Січня 2021

Мер Нововолинська зустрівся з підрядниками

Міський голова Борис Карпус зустрівся із представниками підрядних організацій.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Насамперед він озвучив головні суми, які заклали в бюджеті міста на капітальні та поточні видатки. Йдеться про інфраструктурні об’єкти, ремонти житлового фонду, закупівлю обладнання, встановлення дитячих майданчиків, влаштування каналізацій тощо.

Не оминули тему ремонту доріг. На поточні ремонти в бюджеті міста передбачили два мільйони гривень. Також залучать додаткові кошти з державного бюджету.

Мер міста закликав підрядників активно стежити за системою «Прозоро» і брати участь у тендерах, які будуть максимально відкритими. Важливо, щоб існувала здорова конкуренція, яка породжує належну якість робіт.

Борис Карпус акцентував увагу на сплаті податків. Не секрет, що бюджет міста на 68 % складається із ПДФО. Він закликав усіх підрядників офіційно працевлаштовувати своїх працівників і справно сплачувати податки.

Міська рада буде вести тісний діалог із підрядниками з інших населених пунктів, аби вони реєстрували дочірні підприємства або філії у Нововолинську.

«Як орган місцевого самоврядування готові робити реальні кроки, щоб допомогти нашим підприємцям. Дозвільна документація, співпраця з ДАБІ, ЦНАПом – наша гарантована підтримка в рамках чинного законодавства», – наголосив міський голова Борис Карпус.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: