14:31, 23 Березня 2023

Мер Ковеля звітував перед мешканцями мікрорайону «Сільмаш»

Ковельський міський голова Ігор Чайка зустрівся з мешканцями мікрорайону «Сільмаш».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Мер не лише звітував про зроблене, але й говорили про найближчі плани. Люди очікують традиційно від влади хороших доріг, ремонту прибудинкових територій, облаштування мереж водовідведення. Йшлося і про перспективи створення спортивного класу на базі міського центру “Спорт для всіх”.

Ігор Чайка повідомив, що найближчим часом розпочнеться ремонт укриття в ліцеї № 11. Його зробили одним з перших. Влітку в закладі уже працював пришкільний табір.

Щодо доріг у цьому мікрорайоні – значну суму передбачили на реконструкцію вулиці Відродження: від вул. Т. Боровця до МЦ “Спорт для всіх” — 17 ,746 мільйона гривень; від МЦ “Спорт для всіх до перехрестя з вулицею Володимира Осіюка) — 20 мільйонів гривень.

Також на частині вулиць проведуть грейдерування доріг з підсипкою. Завершать капітальний ремонт вулиці Заводської (від буд. № 9 до вулиці Тараса Боровця).

Завершили розмову в позитивному ключі. Люди подякували за зроблене. Кажуть, що розуміють, які зараз часи, але прийде Перемога і усе заплановане вдасться здійснити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: