11:09, 24 Травня 2023

Мер Ковеля та ректор ВНУ зустрілися з учнівською молоддю міста

Ковельський міський голова Ігор Чайка та ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось поспілкувались з учнівською молоддю.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Нагадаємо, що Ковельська міська рада та ВНЗ два роки тому уклали меморандум про співпрацю. Спеціалісти закладу, зокрема, брали участь у моніторингових дослідженнях русла Турії. Університет допомагає у розробці туристичних маршрутів нашої громади, співпрацює у гуманітарній сфері.

Ректор разом з викладачами та студентами розповіли, чим живе виш, що він може запропонувати нинішнім випускникам, які має переваги перед іншими навчальними закладами України. Серед них — індивідуальна освітня траєкторія, стажування за кордоном, програма “Подвійний диплом”, очне навчання, цікаве студентське життя.

Своїми думками з одинадцятикласниками поділився міський голова Ігор Чайка, який теж уже має досвід роботи в університеті, викладаючи на факультеті журналістики та філології.

«Сьогодні світ відкритий та конкурентний, тому й знання важливі. Вибір, який ви зробите, вплине на ваше майбутнє. Бо життя не можна спочатку написати на чорновику. Жити потрібно відразу на чистовик, правильно, бути на стороні добра та світла, і тоді у вас обов’язково все вийде», – зауважив мер.

Він побажав цьогорічним випускникам успішно завершити навчальний рік, знайти себе та свою професію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: