11:31, 19 Березня 2020

Медиків Луцького ЦПМД 1 довозять на роботу транспортом Жидичинського монастиря

Дві одиниці транспорту Жидичинського монастиря розпочали довіз медиків КП «Луцький центр первинної медичної допомоги 1» на робочі місця.

Про це повідомляє у «Фейсбук» Константин Марченко.

«Дякуємо Григорію Недопаду за можливість долучитись до загальної справи. Відсьогодні дві одиниці транспорту Жидичинського монастиря розпочали довіз медиків КП «Луцький центр первинної медичної допомоги 1» на робочі місця.

Окрім цього в монастирі щодня лунає молитва, акафіст свт Миколаю Чудотворцю служиться в центральному храмі обителі і в двох скитах. Кожен бажаючий може приїхати на молитву в будь який час – храми відчинені.

У цьому контексті хочеться звернутись до усіх небайдужих! Це не проблема лиш влади чи тих хто вже уражений вірусом. Це наша спільна біда і тільки разом ми зможемо її побороти. Закликаю ділом явити факт – Христове Євангеліє ЖИВЕ!!! Будьте уважні до повідомлень і потреб. Не ховайте панічно голову в пісок, а «носіть тягарі один одного і так виконаєте закон Христа». Сьогодні як ніколи Господь дає можливість християнам сповідувати свою віру не мудруваннями, а ділом.

Долучайтесь хто чим може! Ми теж просимо про допомогу пальним або коштами на пальне, аби у цей складний час робити потрібну справу

П.С.номер картки 5168 7453 2203 5368 Марченко Іван Васильович»,- пише Константин Марченко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: