22:29, 30 Червня 2020

Медичний інститут та зарплата працівникам комунальних підприємств: вноситимуть зміни до бюджету Волині

Сьогодні в режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Участь в засіданні взяли голова облради Ірина Вахович та заступник голови ОДА Олександр Троханенко.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Депутати розглянули проект розпорядження голови ОДА «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік». Йдеться про перерозподіл видатків управлінню охорони здоров’я ОДА, як розпоряднику коштів.

За інформацією директора департаменту фінансів ОДА Володимира Селедця, перерозподіл відбуватиметься в трьох напрямках.

Зокрема, у зв’язку з реорганізацією комунального підприємства «Обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих» шляхом приєднання до комунального підприємства «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр»  утворився невикористаний залишок бюджетних призначень в обсязі 168,801 тисячі гривень.  Ці кошти рекомендували спрямувати   на забезпечення належного поточного утримання комунального підприємства «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцьк».

Крім того, для забезпечення виплати заробітної плати, розрахункових та компенсацій за невикористані відпустки для працівників комунальних підприємств «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» та «Волинський обласний шкірно-венерологічний диспансер» є потреба у спрямуванні на цю мету частини коштів обласного бюджету в сумі 853 тис. грн, які були вивільнені після виділення з державного бюджету бюджету області субвенції на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я у 2020 році. Нагадаємо, 12 березня цього року облрада прийняла рішення Про реорганізацію комунального підприємства «Волинський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Волинської обласної ради та Про реорганізацію комунального підприємства «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Волинської обласної ради.

Також перерозподіл стосується  комунального закладу вищої освіти «Волинський медичний інститут» Волинської обласної ради, який було утворено  шляхом перейменування та зміни статусу Луцького базового медичного коледжу.

У зв’язку з такою реорганізацією закладу,  є потреба у розмежуванні видатків на утримання фахового коледжу та медичного інституту.

З метою забезпечення поточного утримання  медичного інституту, збільшуються видатки загального фонду   на 1 млн 202 тис. грн за рахунок зменшення бюджетних призначень по загальному фонду, передбачених на  підготовку кадрів закладами фахової передвищої освіти.

Запропоновані зміни постійна комісія підтримала та рекомендувала голові ОДА підписати відповідне розпорядження.

До слова, від управління охорони здоров’я ОДА участь в роботі комісії взяла депутат обласної ради Людмила Тимощук, яка відсьогодні є заступником начальника управління. Голова обласної ради Ірина Вахович та голова бюджетної комісії Михайло Імберовський привітали колегу з призначенням та побажали їй  плідної роботи на відповідальній посаді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: