17:47, 03 Травня 2019

Медсестра з Луцька, яка перебувала в зоні АТО, отримала ключі від нової квартири. ФОТО

У Луцьку медична сестра стала власницею нового помешкання.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Галина Драгалюк, яка працює медичною сестрою у КП “Луцький центр первинної медичної допомоги”, з початком бойових дій на Сході України, у 2014-му році була учасником медичної роти 51-ї окремої механізованої бригади.

На квартирній черзі перебувала, починаючи із 1986 року. Згідно рішення виконавчого комітету від 20 березня 2019 року, родина Галини Драгалюк, яка перебувала на квартирній черзі, отримала житло в одній з новобудов.

Ключі та ордер на нову однокімнатну квартиру площею понад 40 кв.м у ЖК «Luceoria» на проспекті Волі, 44а Галині Драгалюк вручили радник міського голови Ігор Поліщук та перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Вітаючи власницю нової квартири у центрі Луцька, Ігор Поліщук зазначив, що завдяки співпраці із забудовниками вдається забезпечити новим помешканням та покращити житлові умов лучанам, які перебувають на квартирній черзі тривалий час.

“Понад тридцять років ви чекали на нове помешкання. Приємно, що ми причетні до здійснення вашої мрії. Знаємо, що ви свого часу побували в зоні проведення бойових дій на Сході України, рятуючи життя та здоров’я наших воїнів. Ми й надалі будемо розвивати співпрацю із забудовниками нашого міста у цьому питанні”, — додав він та вручив Галині Драгалюк ключі від нової квартири.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: