19:52, 25 Лютого 2019

Медики з Волині здобули перемогу у Кременці. ФОТО

Команди Волинського обласного центру екстренно-медичної допомоги повернулися з Кременця, здобувши два перших місця на етапах змагань. 

Про це повідомляє Волинський обласний центр ЕМД на своїй сторінці у «Фейсбук».

Загальнокомандне перше місце виборола команда Сумської області, друге – команда з Краматорська Донецької області, третє місце колеги з Хмельниччини.

Команда Ківерцівського відділення ЕМД в складі: Бак Ліни – лікаря з медицини невідкладних станів, Дідовича Руслана — фельдшера з медицини невідкладних станів та Мороза Руслана — водія автотранспортного засобу отримала кубок «За волю до перемоги».

Команда Любомльського відділення ЕМД в складі фельдшерів з медицини невідкладних станів Вавринчака Юрія та Прокоф’єва Ігоря, водія автотранспортного засобу Шлапи Петра були кращими на етапі-конкурсі «Пункт призначення».

Організатори змагань вперше провели оцінювання дій бригад ЕМД по сортуванню потерпілих внаслідок диверсії на дискотеці. Потрібно було визначити пріоритет надання медичної допомоги пацієнтам в залежності від складності уражень з подальшою організацією транспортуванням їх до лікувального закладу. 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: