14:19, 28 Вересня 2018

Медичний бізнес Нідерландів хоче інвестувати в українську медицину

Міністерство охорони здоров’я планує підписати меморандум про співпрацю з нідерландською організацією “Task Force Health Care”.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

“Завдяки “Task Force Health Care“ медичний бізнес Нідерландів отримає можливість інвестувати в українську медицину. Заступник міністра Роман Ілик та генеральний секретар Міністерства охорони здоров’я, добробуту і спорту Нідерландів Ерік Геррітсен у рамках міжнародного конгресу “The World of Health Care” обговорили прогрес української медичної реформи, питання започаткування трансплантації в країні та долучення України до нідерландської платформи охорони здоров’я, яка співпрацює з більше ніж 30 країнами світу”, – зазначили у МОЗ.

У відомстві наголосили, що  Нідерланди вивчають  українську модель трансформації охорони здоров’я, зокрема досвід впровадження капітаційної ставки на первинній та вторинній ланці медичних послуг.

У МОЗ поінформували, що “Task Force Health Care” (TFHC) – неприбуткова громадська організація, яка представляє науковий сектор та охорону здоров’я Нідерландів. Платформа TFHC була створена у 1996 році та нині налічує понад 100 різноманітних організацій в сфері охорони здоров’я. Зокрема платформа об’єднує представників промисловості, інститутів та наукових установ, неурядових організацій, постачальників медичних послуг та уряду. Партнери TFHC забезпечують інноваційні та стабільні рішення глобальних (і місцевих) проблем охорони здоров’я та активно працюють у всьому світі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: