17:27, 12 Лютого 2019

Майже вісімсот волинян відзвітували про отримані у 2018 році доходи

До державних податкових інспекцій Волині станом на 7 лютого 2019 року подали 784 декларації про отримані торік доходи.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Із загальної кількості декларантів 718 подали річну декларацію про отримані у минулому році доходи, з яких не сплачені податки, та визначили до сплати майже 800 тисяч гривень ПДФО.

Загальна сума задекларованого волинянами доходу за 2018 рік сягає 43 мільйонів гривень. До речі, на початку лютого один із декларантів відзвітувався про майже 2 мільйони гривень отриманого торік доходу.

«Враховуючи багаторічну практику, ми створюємо максимально комфортні умови для подання декларації. У кожному Центрі обслуговування платників можна отримати консультаційну допомогу з тим, щоб правильно заповнити і подати паперову річну декларацію. Разом з тим, чимало громадян сьогодні досить вправні у застосуванні сучасних інформаційних технологій. Саме для цієї категорії декларантів – Електронний кабінет платника, де працює спеціально створений сервіс», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, нові технологічні рішення ДФС пропонує тим, хто хоче з персонального комп’ютера отримати інформацію про отримані доходи. Таку довідку теж можна сформувати через Електронний кабінет платника.

«Внесок кожного громадянина у розвиток своєї країни – це сплачені податки. Це твердження – аксіома у цивілізованому світі. Отож, запрошую волинян, котрі у 2018 році отримали доходи, зокрема іноземні доходи, з яких не сплатили податки, обов’язково подати річну податкову декларацію», – підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: з графіком роботи Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області за адресою vl.sfs.gov.ua.

До послуг кожного декларанта – тематичний банер «Деклараційна кампанія 2019», у якому містяться інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо особливостей подання декларації про доходи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: