11:24, 18 Грудня 2018

Майже три тисячі волинських родин отримали «пакунок малюка»

1 вересня 2018 року в Україні стартував масштабний урядовий проект «пакунок малюка». Відтак, з вересня майже три тисячі волинських родин, у яких народилися немовлята, отримали від держави натуральну допомогу.

Про це повідомляє департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Зокрема, видачу 1 тис. 814 «пакунків малюка» здійснили спеціалісти органів соціального захисту населення за місцем проживання жінок із дітьми. Натомість, 1 тис. 163 «пакунки» видали при виписці з пологових будинках.

Варто зазначити, що надання натуральної допомоги «Пакунок малюка» жодним чином не впливає на отримання грошової виплати при народженні дитини. Це окрема додаткова безповоротна адресна допомога кожній дитині, яка народилася. Також вартість не впливає на обчислення сукупного доходу родини, якщо вона подає документи до органів соціально захисту населення, для отримання інших видів соціальних виплат.

Разом із тим, на сьогодні з метою придбання таких пакунків для забезпечення отримувачів у наступному році розглядається можливість підписання Доповнень до проектної угоди з ЮНОПС.

До слова, програма «пакунок малюка» наразі працює у тестовому режимі, що дозволяє оцінити всі нюанси реалізації, питання своєчасної доставки, документального оформлення, користі та зручності предметів у пакунку, отримати зворотній зв’язок від батьків, соціальних служб і місцевих органів влади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: