18:05, 09 Травня 2020

Матерям-героїням на Волині вручили державні нагороди

Президент України присвоїв почесне звання «Мати-героїня» ще п’яти жінкам Старовижівщини.

Про це повідомляють на веб-сайті Старовижівської РДА.

Серед представлених до нагороди: Лавринюк Інна Семенівна, Лазарук Марія Леонідівна, Олещук Маргарита Григорівна – з с. Журавлине, Оліферук Алла Іванівна з с. Чевель та Томчук Наталія Григорівна з с. Галина Воля.

До відзначення цією нагородою представляються багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

8 травня, напередодні Дня матері, виконав приємну місію – вручив жінкам заслужені нагороди – голова райдержадміністрації Максим Приймачук.

«Виховaння однієї дитини це досить серйозна відповідальність і не простa спрaвa, a якщо ми говоримо про п’ять і більше дітей, то це потребує у стільки ж рaзів більше турботи, терпіння та витримки. Ввaжaю, що це спрaвжній подвиг. Своїм приклaдом ви утверджуєте цінності родини. Переконаний, ваші діти будуть гідними громадянами своєї держави», – зазначив він.

Очільник району подякував жінкам за їх зразкове виконання материнських обов’язків та побажав гарного здоров’я, добробуту, родинного затишку та Божої ласки для всіх матерів і їх дітей.

До слова, усім жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», відповідно до Закону України «Про державні нагороди України» виплачується винагорода в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму року, в якому жінці  присвоєно почесне звання. Зокрема, у 2020 році ця сума становить 21020 грн.

Загалом у Старовижівському районі почесне звання «Мати-героїня» присвоїли 628 жінкам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: