19:00, 25 Березня 2020

Маски, велосипеди та черги: буденність «карантинного» Луцька. ФОТОРЕПОРТАЖ

Більше черг перед супермаркетами, більше масок на обличчях містян та велосипедисти: місто навчається жити в особливих карантинних умовах.

Поки центральна влада готувала загальнонаціональне продовження карантину, а на в’їздах у місто ще не облаштували блокпости, лучани намагаються жити звичним життям. Вже понад тиждень зачинені усі кафе, ресторани, ринки, спортклуби, заклади та більшість магазинів, навіть ті, що продавали побутову хімію та гігієнічні засоби. Активно працюють лише продуктові магазини та великі супермаркети, не припиняється цикл роботи на будівництві, не відпочивають на карантині комунальники.

Місто навчається жити без громадського транспорту, все частіше можна побачити лучан, які пересуваються на велосипеді або ж пішки на доволі великі відстані.

Запобіжні заходи дедалі жорсткішають: перед входом до супермаркетів утворюються довгі черги через обмежену кількість відвідувачів, яких одночасно запускають всередину, магазини скорочують робочий день, а на дверях банків з’явилися оголошення про категоричну заборону входу в приміщення без маски.

Попри заклики влади до максимальної самоізоляції, вулиці не стали остаточно безлюдними, тут можна зауважити лучан, які виходять не лише на закупи у продуктовий магазин,а й просто на прогулянку. Не зникли з вулиць і діти, незважаючи на прохання секретаря міськради, який вважає, що їм тепер не варто гуляти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: