09:13, 21 Червня 2021

Маневичі відзначили 129-ту річницю

Зі святом жителів Маневичів вітали творчі колективи, українські гурти, лицарі клубу «Айна Бера», відбувся також фінал розіграшу кубка Маневицької селищної ради з футболу.

Про це повідомляє у «Фейсбук» голова Волинської облради Григорій Недопад.

«Маневичам – 129 років! Вітаю громаду селища зі святковою і радісною подією, яка сьогодні співпала з відзначенням Дня Святої Трійці, із Днем медичного працівника та Днем батька. З великою приємністю розділив це свято разом із маневиччанами, привітав жителів краю, які зібралися, щоб відсвяткувати вагому дату в житті селища.

Тим більше цього року свято є особливим, адже Маневицька громада значно зросла, до її складу увійшли 36 населених пунктів. При цьому й можливостей для розвитку стало значно більше. І один із найбільш перспективних напрямків наповнення місцевого бюджету Маневицької громади – це діяльність на її території комунального підприємства «Волиньприродресурс», яке не тільки формує стабільний дохід на розвиток громади, але і забезпечує людей робочими місцями, гідними заробітними платами.

З нагоди свята вручив громаді Маневич та голові Олександру Гаврилюку пам’ятну відзнаку – гравертон із привітаннями та побажаннями щастя, добробуту і миру кожній Маневицькій родині. Також почесною грамотою нагородив Аллу Іщик, заступницю директора з виховної роботи Маневицького ліцею № 1 імені Героя України Андрія Снітка, за сумлінну працю, добросовісне виконання обов’язків, активну громадську й життєву позицію, вагомий внесок у справу національно-патріотичного виховання молодого покоління та з нагоди 129-ї річниці Дня селища Маневичі.

Маневиччан зі святом вітали творчі колективи, українські гурти, лицарі клубу «Айна Бера», відбувся також фінал розіграшу кубка Маневицької селищної ради з футболу. А особливо приємно було бачити велику кількість небайдужих людей, які прийшли на свято, щоб усією громадою зробити цей день незабутнім», – повідомляє голова Волиньради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: