13:18, 08 Квітня 2019

Маленькі лучани зустрічали птахів. ФОТО

З нагоди Міжнародного дня птахів у місті щорічно проводиться екологічна акція “Зустріч птахів”. Цього року з ініціативою провести свято у їхньому закладі виступили вихованці закладу дошкільної освіти № 41 та їх директор Лариса Мінаєва.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

5 квітня 2019 року разом з педагогами та батьками вони організували та провели урочисте свято приходу весни і зустрічі пернатих друзів. Батьки виготовили різноманітні оригінальні та креативні шпаківні, дуплянки, штучні гнізда та годівнички. Дошкільнята піснями та віршами закликали весну та птахів, розповідали про роль птахів в нашому житті.

Спільно з батьками та гостями заходу діти розвісили шпаківні та годівнички на території закладу та передали частину виробів учням сусідньої школи № 17 для розвішування шпаківень у парку імені 900-річчя м. Луцька.

Кухарі садочка за давньою українською традицією випекли для малят “жайворонків” зі смачного тіста, якими пригостили всіх присутніх. На завершення свята луцька майстриня Вікторія Шевчук організувала для дітей майстер-клас по виготовленню пташечок із сіна. Працівники садочка передали естафету для проведення заходів у інших міських локаціях у вигляді декоративних пташок із ниток, кольорового фетру та пір’я.

Акцію по обіді продовжили у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Вихованці обласного еколого-натуралістичного центру пройшли екологічною стежиною парку та послухали розповідь працівників-орнітологів Національного природного парку “Цуманська пуща” про перелітних птахів нашого краю. За допомогою волонтерів реабілітаційного центру “Ренесанс”, які вже не вперше беруть участь у міських природоохоронних заходах, на території парку розвісили шпаківні, годівниці та декоративних птахів, які передали вихованці садочка № 41.

Головна мета подібних заходів – поширенння серед підростаючого покоління інформацію про природу рідного краю, народні традиції, пов’язані з весняними подіями в природі та виробити звичку піклуватись, любити та берегти свою рідну землю, свою малу батьківщину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: