18:44, 17 Квітня 2019

Маленькі лучани, які втратили батьків, отримали ключі від квартири. ФОТО

У Луцьку чотирирічний Олександр та його менший брат стали власниками квартири у новобудові ЖК «Карамель». 17 квітня їм вручили ключі й ордер на житло.

Про це написав у «Фейсбук» перший заступник луцького міського голови Григорій Недопад.

Луцька міська рада і виконавчий комітет підтримали ініціативу про передачу квартири, враховуючи особливо складну життєву ситуацію. Подія стала черговим прикладом співпраці забудовника і спілки воїнів АТО за підтримки Луцької міської ради.

«Радісна подія і водночас дуже непроста життєва історія хлопчика, який разом із своїм молодшим братиком стали сиротами після трагічної ДТП, в якій загинули їхні батьки. Із проханням про виділення квартири до будівельного підприємства «ЛДБК» звернулися учасники Спілки воїнів АТО, аби таким чином подбати про дитину свого побратима. Тато хлопчика був учасником бойових дій, захищав нашу державу на східному кордоні. Зараз дитиною опікується рідна сестра загиблого. Бабуся Сашка розповіла, що і другий її син зараз служить на Сході, відстоюючи цілісність України», — зазначає чиновник у дописі.

Як повідомив Григорій Недопад, то свого часу голова правління ЗАТ «Луцький ДБК» Руслан Вайман підписав меморандум з бійцями, згідно з яким 10 квартир передадуть учасникам АТО та сім’ям загиблих воїнів.

«Вже передали 4 квартири для сімей загиблих та воїну-афганцю, який теж служив у зоні АТО, а також і ще одна для дитини-сироти», — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: