17:05, 08 Січня 2019

Маленькі лучани отримали подарунки від діток Німеччини. ФОТО

Сьогодні, 8 січня, у християнській церкві «Царство Боже» відбулось вручення різдвяних подарунків дітям із сімей, які опинились у скрутних життєвих обставинах, сімей внутрішньо переміщених осіб, а також дітям з особливими потребами.

Про це повідомляють  на сайті Луцькради.

Благодійна акція «З Різдвом у серці» була організована управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у співпраці із благодійним фондом «Дитяча місія. Україна». Загалом сюди запросили близько 200 сімей.

Також на захід завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук і начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

Дійство розпочалося із святкової різдвяної вистави та проповіді.

По тому до вітального слова долучився Костянтин Петрочук та побажав усім Божої ласки та благословіння.

«Різдво – це щасливий час, коли ми намагаємося порадувати один одного подарунками. Сьогодні ми зібрались, аби поділитися радістю народження Христа один із одним», – зазначив він.

Також привітала усіх з Різдвом і Ліна Галан. Вона розповіла, що частину подарунків передали діти з Німеччини, які склали у пакунки найбільш необхідні речі. Дарунки розподілили за віком та статтю. Для батьків сімей також передбачили вручення продуктових наборів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: