15:50, 23 Липня 2020

Максим Кривош на суді звинуватив слідчого у брехні

Чоловік заявив, що його безпідставно звинувачують у посяганні на життя правоохоронця.

Засідання суду щодо обрання запобіжного заходу Максиму Кривошу, який захопив автобус з заручниками у Луцьку, відбувається 23 липня.

Затриманого звинувачують у теракті, захопленні заручників, застосуванні зброї та вчиненні вибуху,  посяганні на життя працівника правоохоронного органу під час виконання працівником службових обов’язків, зберіганні зброї та вибухових речовин.

Раніше йому вручили повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 147, частиною 1 статті 258, статті 348 та 263 Кримінального кодексу України. За вчинення цих злочинів передбачене позбавлення волі на термін від 3 до 15 років або довічне ув’язнення.

Повідомили, що підсудний не має реєстрації та постійного місця проживання, у тому числі, проживав у готельному номері, тож він може переховуватися від органів слідства та суду.

Сторона обвинувачення наполягає на застосуванні стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без визначення розміру застави.

Своєю чергою, Максим Кривош заявив, що у доповіді слідчого була брехня. Зокрема, йдеться про посягання на життя поліцейського, в бік якого він кинув гранату.

«Після того, як ми 4-5 годин просиділи в автобусі, я подзвонив до Жені, який був переговорником. Я подзвонив і попередив, що зараз викину гранату, яка не вибухне, в сторону джипа, що я і зробив. Граната не вибухнула. Я сам викликав поліцію і сказав, щоб оточили радіус 50 метрів навколо автобуса. Але ближче стояв джип, за заднім колесом якого заліг снайпер. Я його побачив, тому набрав Жені і сказав, що буде попереджувальна граната, яка не вибухне, а якщо снайпера не заберуть, граната вибухне», – зауважив підозрюваний.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: