10:38, 09 Грудня 2019

Майже три з половиною мільярди гривень податків сплатили на Волині

Господарюючі суб’єкти Волині протягом одинадцяти місяців 2019 року сплатили до загального фонду державного бюджету 3 мільярди 373 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДПС.

Про це інформує управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Волинській області.

Внесок волинського бізнесу до державної скарбниці на 553,6 мільйона гривень перевищує аналогічні показники минулого року. Тож в області фіксують ріст надходжень до держбюджету на 19,6 відсотка.

«Завдяки вдосконаленню процесу адміністрування ПДВ та своєчасному реагуванню фахівців ДПС на можливі ризики несплати у звітному періоді до бюджету сплатили 1 мільярд 497 мільйонів гривень податку на додану вартість. Майже 503 мільйони гривень у держскарбниці – це сплачений волинським бізнесом податок на прибуток. Окрім того, із загальної суми сплаченого в області ПДФО до держбюджету надійшло 976 мільйонів гривень податку на додану вартість. Суттєвий ріст надходжень з бюджетоутворюючих
платежів, який фіксуємо від початку фінансового року, є показником ефективності роботи волинських податківців у напрямку покращення адміністрування», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, завдяки діалогу з сумлінним бізнесом та відповідальній позиції більшості волинських суб’єктів господарювання бюджети всіх рівнів отримують передбачені законом кошти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: